Vi skapar långsiktiga och nära relationer med våra partners och leverantörer för att tillsammans utveckla lönsamma affärer.



Lingmerths Resebyrå (huvudkontor)
Rådhusgatan 23B
Box 374, 571 24 Nässjö
010-122 68 00
foretag@lingmerths.se
www.lingmerths.se

Hansen Göteborg
Första Långgatan
3413 27 Göteborg
031 – 755 87 00
info@hansen.se
www.hansen.se

AKI Travel
Stora Brogatan36
503 35 Borås
033-444 222
info@akitravel.se
www.akitravel.se

Aki Golftravel AB
Stora brogatan 36
503 35 Borås
033 – 323 20 20
info@akigolftravel.se
www.akigolftravel.se


Scanworld
Golfvägen 2
182 31 Danderyd
08 – 475 00 00
res@scanworld.se
www.scanworld.se

eXcits
Repslagaregatan 8
294 31 Sölvesborg
0456 – 44 19 70
info@excits.se
www.excits.se

Resekompani AB
Stationsgatan 1
811 31 Sandviken
026 – 26 70 70
resor@resekompani.se
www.resekompani.se


XLNT Travel Skellefteå
Nygatan 33
931 31 Skellefteå
0910 – 21 18 00
skelleftea@xlnttravel.se
www.xlnttravel.se

XLNT Travel Umeå
Umestan Företagspark, Hus 12
903 47 Umeå
090 – 15 80 80
umea@xlnttravel.se
www.xlnttravel.se

XLNT Travel Örnsköldsvik
Storgatan 19 B
891 34 Örnsköldsvik
0660 – 790 80
ornskoldsvik@xlnttravel.se
www.xlnttravel.se


Respartner i Ängelholm
Box 1191
262 23 Ängelholm
0431 – 24007
respartner@respartner.se
www.respartner.se

Respartner i Helsingborg
Kullagatan 30
252 20 Helsingborg
042 – 648 50
helsingborg@respartner.se
www.respartner.se

Resehuset i Jönköping
Kompanigatan 36
553 05 Jönköping
036-559 15 00
resehuset@resehuset.se
www.resehuset.se

Tranås Resebyrå AB
Vasagatan 27
573 31 Tranås
0140 – 37 50 00
info@tranas-resebyra.se
www.tranas-resebyra.se


Connections
Firmaturer & Events Sandefjord
Kongensgt 2A, 3210 Sandefjord

+47 33 800 600
sandefjord@connections.no
www.connections.no

Connections
Firmaturer & Events Trondheim
Vestre kanalkai 19, 7010 Trondheim

+47 73 50 12 00
trondheim@connections.no
www.connections.no

Connections
Ferie Larvik
Sigurds gate 3, 3256 Larvik

+47 33 11 71 71
ferie@connections.no
www.connections.no

Expert Reiser
Rosenholms Campus
Rosenholmsveien 25, Postboks 651 ,N-1411 Kolbotn 

Expert Reiser firmatur og forretningsreiser

+47 23 19 44 00
post@expertreiser.no
www.expertreiser.no